"Przed nami będzie cały świat, gdzie ty, tam pójdę ja."

"Przed nami będzie cały świat, gdzie ty, tam pójdę ja."

sobota, 8 grudnia 2012

Wystarczy przypadek

Niesamowite ile zależy od przypadku, od jednej chwili, nieplanowanego spotkania. Całe życie potrafi się zmienić, wszelkie priorytety, dotychczasowe marzenia i plany na przyszłość. Choć wcześniej coś było męczące, mało interesujące lub zniechęcające obecnie nie jest problemem, bo przebycie tego daje niesamowite pozytywy.

Sama nie sądziłam, że przez jedno przypadkowe spotkanie na Polach Mokotowskich moje priorytety i pogląd na świat tak się zmienią. Choć nadal lubię to co lubię, już nie ma tego "czegoś", tych emocji, pojawiają się pytania jak daleko iść i czy rozwijać się w dynamicznym stopniu czy trochę przyhamować.

Miałam plany na przyszłość, powiedziałabym sportowo-kynologiczne, niesamowicie ambitne, dorównujące mojej codziennej ambicji. Ale teraz przyszły wątpliwości, czy to na pewno słuszna droga, czy warto w to się angażować i czy na pewno w tym stopniu. Pojawiło się tyle spraw, nagle zajmujących i pilnych zajęć, zaprzątających głowę ludzi...

Nie wiem co wybrać, czy dam radę, czy spełnię oczekiwania i sama jeszcze będę z tego czerpać przyjemność. Wystarczył przypadek, by pojawiło się tak dużo wątpliwości...

7 komentarzy:

 1. To zadziwiające jak niewiele trzeba aby coś diametralnie się zmieniło. Zwykły przypadek, a 5 minut później podejmujemy ważną, życiową decyzję. Ot, pewne, na pozór błahe, zdarzenie, a nasze myśli zaczynają się ze sobą kłócić. Ale człowiek jest człowiekiem i zawsze będzie reagował na różne, zewnętrzne bodźce.

  Mam nadzieję, że wybór, którego dokonasz, będzie słuszny i nie będziesz go w przyszłości żałowała. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również mam taką nadzieję, nie będzie to łatwa decyzja.

   Usuń
 2. Trzymamy kciuki,abyś nie żałowała w przyszłości decyzji którą dokonasz i aby sprawiało ci to przyjemność.
  Raz chcemy tak a raz stwierdzimy,że to nie potrzebne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak to już jest, że w jednej chwili uważamy, że nasze plany są mega ważne, a zaraz potem nadchodzą wątpliwości czy na prawdę warto. Mam nadzieję, ze wybierzesz dobrze i w przyszłości tego wyboru nie będziesz żałowała.

  OdpowiedzUsuń
 4. żeby dojść nawet do bardzo ambitnych osiągnieć najważniejsza jest ciężka praca i zaplanowanie drogi. małymi krokami a na pewno się uda ! :)

  Wiki & Neska - http://neskowo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Czasem tak jest, ale nic na to nie poradzimy. Mam nadzieję, że wybierzesz mądrze, że wybierzesz dobrą decyzję.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie martw się na zapas, żyj dniem i idź za głosem serca. I pamiętaj żę nawet złe decyzje mogą być później trafieniem w dziesiatkę

  OdpowiedzUsuń